Kurumsal Yapımız

Ankara'da faaliyet gösteren ANSA Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. bünyesinde kurulan yapımız, Ankara, İzmir, Samsun gibi pek çok ilde bulunan sigorta acentelerinin operasyonel yeteneklerini birleştirerek tüm Türkiye'de 7/24 online sigortacılık yapmaktadır.

Şirketimiz; sigorta sektöründe lokomotif ürünler olarak bilinen ana poliçelere müşterilerimizin 7 gün 24 saat hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaşmasını ve bu çerçevede en iyi poliçeye en iyi fiyat garantisi elde edilmesini amaç edinmektedir.
RUHSAT FOTOĞRAFINI WHATSAPP İLE BİZE İLETİN

Talebinizi ilettikten çok kısa bir süre sonra, bir çok şirketin aracınız için verdiği fiyatlar cep telefonunuza gelecektir.

BAŞLA

Müşteri Yorumları

2 yıl önce polis çevirmesinde aracımı çekilmekten kurtaran Hakan beye teşekkür ediyorum. 2 yıldır, tüm araçlarımızın takibini yaparak, gününden önce bize en iyi fiyatlar ile dönüş yapmakta.

Mehmet Tınas Akasya Yalıtım

Yıllardır sigortalarımızı yapan sigortacımı pazar günü aradığımda çalışmadıklarını söyleyerek beni yönlendirmişti. Yardımları için çok teşekkürler

Serkan Yaşa Satış Yöneticisi

Pazar günü nöbetci noterden araç satışı aldığımızda bir tek kendilerine ulaşabilmiştik. Kasko ve trafik poliçelerimiz yaptırarak güvenle yola çıkmamızı sağladıkları için teşekkür ederim.

Şahin Demirci Bireysel

7/24 poliçe yaptırabilmenin ötesinde, hasar anında da destek olmaları son derece güzel. Uzman kadroları ile yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Uğur Ertürk Ertürk Ticaret
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım